KONST / Litografier / Färglitografier 11733431
nr 1173 3431
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 71/360, lösa blad, bladets mått: 43x55 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:30:58
2/4 18:14:22
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz